Sohbet Ortamı Yeni Sohbet Sitesi adresi

Ücretsiz Sohbet sitesinde sizlerde kaliteli sohbet etmek istermisiniz? bizler burada chat sohbet sitelerinde sizleri beklemekteyiz amacımız burada Seviyeli sohbet sitesi kurmak ve bunun için bütün çalışmalarımızı hız kesmeden devam ediyoruz ve sizleride burada bekliyoruz, Ücretsiz Sohbet Ortamı Sitesi her daim Sizlerle üyeliksiz sohbet olarak kalıcaktır.
Play Store App Store Eski Sürüm ile Bağlan

Sohbet Girişi

ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Yeni Mobil Sohbet Progamlarımızla giriş yapabilirsiniz.

Play Store App Store Eski Sürüm ile Bağlan

Blog Yazıları


Chat Ortamı


Chat Ortamı

Chat Ortamı

Kaliteli bir chat ortamı ne dersiniz? bayan bay kişilerle ücretsiz arkadaş olmaya, bizler buradayız , üyeliksiz sohbet Biliyoruz herşeyi siz chat severlerle birlikte daha fazlasınıda öğreniyoruz.Anlatıyoruz hep en az bizim kadar her şeyi bilenlere. Diyoruz ki “Üzülme geçer.” Bizdende geçeceğini umut ederek,onlardan da geçmesini bekleyenlere. Birileri güç verirken güçleniyoruz diye.Her şeyi bilip susunca sanki geçmeyecek de ,belki teselli edersek teselli buluruz diye.Biz hepimiz herşeyi biliyoruz.Mutluluğun sürekli olmadığını ve mutsuz olmadan mutlu olunmadığını.Söyleyerek ya da duyarak iyileşilmediğini ve bizi sadece zamanın iyileştirdiğini.Mutluluğun ,mutsuzlukla el ele gezdiğini ve yaşamın bu ikiliyi birlikte sevdiğini.Zamanın varsa düzelir herşey .Zamanın varsa döktüğün her gözyaşı,gün gelir kahkaha olur,aşk olur,başarı olur,dostluk olur,hayat olur hayat.

Kaliteli Chat Ortamı

Söyleyerek anlatarak geçmediğini hepimiz biliyoruz. Paylaşmak sadece bizi biran herşeyi unutmamızı sağlıyor.Paylaşmak için insan lazım sizi dinleyen anlayan .Çevremizde bu insanları bulamadığımız için chat odalarındayız.Bizler bir araya gelerek birbirimizi dinliyoruz,sohbet ediyoruz düşüncelerimizi sunuyoruz sen ister beğenir uygularsın ders alırsın istersen hiç umursamazsın oda senin bileceğin bir şey.”Üzülme ,geçer”diyenlere bakma sen.”Üzül ,yine de geçer..”Üzülmezsen sonunda içten gülemezsin..Üzülmezsen söylesene nasıl yaşadım dersin? Üzülmezsen mutluluğu soranlara tarif edebilir misin? Edemezsin çünkü üzülmek nedir bilmiyorsun ki mutluluğu bilesin.Hayatta herşeyi biz yaşayamayız her hatayı her mutluluğu her acıyı her heyecanı fakat iletişim içinde bulunduğumuz her insan bir hatasını mutluluğunu heycanını anlatsa kaç olay ortaya çıkar.Gelin hepimiz bir çatı altında olalım birbirimize destek olalım köstek olmayalım. Kendi aramızda sorun bile yaşasak bu bizim aramızda olsun “kol kırılır yel içinde kalır” atasözü boşuna söylenmemiş. Sizin bizlere destek vereceğinizi bildiğimden fazla konuşmaya gerek duymuyorum insanlar gündelik hayatında bir çok sıkıntıdan geçmesine ragmen Sohbet Siteleri ne takılır olmuş vede seviyeli sohbet odaları olan sitemiz sizlerinde hizmetinizdedir Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla burada ücretsiz sohbet etmekteyiz, ve sizleride burada bekliyoruz, kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabiliceksiniz amacımız burada kaliteli sohbet etmek vede bu siteyi Aile ortamı haline getirmek sizlerde buna varmısınız? ALLAH’A Emanet olun.
*

https://www.sohbetkur.com

Chat Ortamı

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler


Popüler Yazılar


Mobil Sohbet Ortamı

Mobil Sohbet Ortamı

13210 Defa Bayan Sohbet

Bayan Sohbet

3557 Defa