Sohbet Ortamı Yeni Sohbet Sitesi adresi

Ücretsiz Sohbet sitesinde sizlerde kaliteli sohbet etmek istermisiniz? bizler burada chat sohbet sitelerinde sizleri beklemekteyiz amacımız burada Seviyeli sohbet sitesi kurmak ve bunun için bütün çalışmalarımızı hız kesmeden devam ediyoruz ve sizleride burada bekliyoruz, Ücretsiz Sohbet Ortamı Sitesi her daim Sizlerle üyeliksiz sohbet olarak kalıcaktır.
Play Store App Store Eski Sürüm ile Bağlan

Sohbet Girişi

ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Yeni Mobil Sohbet Progamlarımızla giriş yapabilirsiniz.

Play Store App Store Eski Sürüm ile Bağlan

Blog Yazıları


Chat Sitesi


Chat Sitesi

Chat Sitesi

– Bedava Sohbet edelim, Chat Sitesi Sizlerle birlikteyiz, Ücretsiz Chat Odaları Sitesinde özgürce sohbet edelim.

Sohbet hem zihinlerin hem de gönüllerin işin içinde olduğu bir danstır.”diye tanımlamış  Dogan Cuceloglu.Bununda ne demek olduğunu açıklıyor tabi.Kimler Dogan Cuceloglu nu tanır bilmem ama benim örnek aldığım bir insandır.Sohbet etmek aynı düşüncelere sahip olduğunuz kişilerle konuşmak değildir aslında Sohbet etmek din dil ırk ayrımı yapmadan sohbet etmektir Küçük bir köyde yaşayabilirsiniz Şimdi aklınızdan şu soru geçiyordur köyde farklı dinde dilde ırkta biri nerden bulayım? Günümüz teknolojisinin çok geliştiğini hepimiz biliyoruz Sohbet odalaramızda sizlere bu hizmeti sunuyoruz.Hemde sizden hiçbir ücret beklemedenYönetici kadromuz büyük bir özenle seçilirken sizlerin güvenliğini düşünüyoruz.Bedava sohbet denince aklınıza gelen sorular hemen hemen şunlardır;Güvenilir bir ortam mıdır? Sohbetinin kalitesi iyi midir?Bu soruları size küçük bir örnekle açıklamak istiyorum. Okullarda devlet kitap dağıtıyor.

Sohbet Odaları

Hepimizin bildiği gibi kendinden olsun çocuğundan olsun ögretmenler birde yardımcı kaynak kitap aldırıyor Tabi bu kitaplara para ödüyoruz.Çoğu öğretmen ders kitabına adapte olmak yerine bu kitaplara adapte oluyor.Nedeni mi parayla alındığı için Şunu bilmeyen de çok cahil insanımız var devletin dağıttığı kitaplar temel olması ve bununla yetinmeyen çocuklara ögretmen fikriyle kitap alınmasıdır. Bir insanın, yaşamı boyunca hissedeceği temel ihtiyacı mutluluktur  Mutluluk bizlerin hem bedenine, hem de ruhuna sonsuz faydalar sağlayan en önemli değerlerimizden bir tanesidir. Belki bu yöntemler ile paraya sahip olunabilir, ancak çok para, aynı zamanda çok mutluluk anlamına gelir mi? Tabi ki hayır. Mutluluk her zaman lüks evler, lüks arabalar veya güzel kıyafetler demek değildir. İnsan, bu zevklerin peşinde hırsına esir olmakta ve Allah’ın ona bahşetmiş olduğu sevgi, merhamet gibi yüce duygulardan uzakta kalmakta, kendisini, eşini, ailesini unutmakta ve fiziki zevkler uğruna, ruhani zevklerinden de vazgeçmek durumunda kalmaktadır Bugün, eğitimli bir bireyin anlaması gereken ilk şey, paranın bir araç olduğudur  Kimi zaman sevdiğiniz, güvendiğiniz bir arkadaşınızla paylaşacağınız tek bir tebessüm, tek bir anı bile, sizlere paranın sağlayamayacağı çok fazla kalıcı şeyler sağlayacaktır. Unutmamak gerekir ki bu dünyada güzellik her zaman geçicidir. Sonsuz olan şey ahlak, erdem ve bilgeliktir.
Biz kimseyi ayırt etmiyoruz.Sizlere bedava sohbet odalarında hizmet vermek için bekliyoruz.

https://www.sohbetkur.com

Chat Sitesi

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler


Popüler Yazılar


Mobil Sohbet Ortamı

Mobil Sohbet Ortamı

13204 Defa Bayan Sohbet

Bayan Sohbet

3557 Defa