Sohbet Ortamı Yeni Sohbet Sitesi adresi

Ücretsiz Sohbet sitesinde sizlerde kaliteli sohbet etmek istermisiniz? bizler burada chat sohbet sitelerinde sizleri beklemekteyiz amacımız burada Seviyeli sohbet sitesi kurmak ve bunun için bütün çalışmalarımızı hız kesmeden devam ediyoruz ve sizleride burada bekliyoruz, Ücretsiz Sohbet Ortamı Sitesi her daim Sizlerle üyeliksiz sohbet olarak kalıcaktır.
Play Store App Store Eski Sürüm ile Bağlan

Sohbet Girişi

ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Yeni Mobil Sohbet Progamlarımızla giriş yapabilirsiniz.

Play Store App Store Eski Sürüm ile Bağlan

Blog Yazıları


Dost Sohbet Odaları


Dost Sohbet Odaları

Dost Sohbet Odaları

– Seviyeli sohbet odaları sitesinde özgürce sohbet etmek, istermisin? Dost sohbet odaları Sitesi açıktır,
Seviyeli sohbet odaları sitesi bugün sizlere dostlugun nasil bir kavram olduğunu açıklamak istedik ve bu konuyu açmış bulunmaktayız,
3 Çeşit Dost vardır
1- Su gibidir : Her Zaman İhtiyacın Olur.
2- İlaç Gibidir : Sadece Gerektiğinde İhtiyacın Olur.
3- Mikrop Gibidir : O gelip Seni Bulur
Dostu olmayan insan var mıdır? Çok nadir.Tabi arkadaşlığı ve dostluğu birbirine karıştırmamız gerekir Arkadaş herkes olabilir ama dost herkes olamaz Seni en iyi tanıyan seni sana anlatabilendir dost  Neden dost ne demek anlatıyor bize diye bir soru gelebilir aklınıza. Sanal ortamdan dost mu olurmuş? deme sakın Güvenmen için zamana ihtiyacın var doğru ama dost olabilme ihtimalinde var Sohbet odamızda sizinle aynı şehirden belkide aynı mahalleden insanlar var.Onlara şans vermek sizce mantıksız mı? Realde çoğu insana güvenemiyoruz doğru günümüzde birçok olaya sahit oluyoruz haklısınız.Unutmayın her insanın %50 güvene ihtiyacı vardır Sanal real bence ayırt etmeyin Düşünelim sohbet odamızdasınız ,içinizdeki samimiyetle ve doğru bir şekilde konuşuyorsunuz en önemlisi karşınızdaki insana güven ve önem veriyorsunuz Çünku sanal real ayırt etmiyorsunuz.Karşınızdaki insanda böyle düşünüyor olamaz mı? %50 düşünme ihtimali var.Yaptığı her artı hareket olumlu ihtimalini artırırken ,yaptığı her yanlış hareket olumsuz ihtimali artırıyor Bir insana güvenip onunla aranızdaki ilişkinizi ilerletmek içinde zamana ihtiyacınız vardır Sohbet odalarımızda siz biz gibi insanlar bulunmaktadır.Sohbet odalarını kalitesiz ,seviyesiz bir yer yapmakta sizin elinizde seviyeli kaliteli bir yer yapmakta sizin elinizde.Ne dersiniz el birliği ile dostluğun, arkadaşlığın ,güvenin,huzurun bol olduğu bir ortam oluşturmak.Hiçkimse hayır demez O halde beklemenin anlamı yok:)Sizlere en kaliteli en seviyeli en akıcı en güzel sohbet ortamı oluşturmak için elimizden gelenin fazlasını yapacağımızdan şüpheniz olmasın

Sohbet Odaları

Peki neden sevilmiyoruz? Sevilmek için çok mu çirkiniz? Aksine sevilmek için güzel bir kalbe sahibiz O halde neden sevilmiyoruz biz?Onlar mı kalpsiz?Biz mi sevilmeye layık değiliz?Yanlış insanlara hak etmeyeceği emekleri veririz Sevmeyi bilmeyen insanlar tarafından sevilmeyi bekliyoruz.Sonra mı?Her zaman olduğu gibi üzülen yine biz oluyoruz.Üzerimize düşeni fazlasıyla yaptık .Emek verdik Değer verdik Sevdiğimizide hissettirdik Peki neden sadece biz kaybettik? Çünkü tek çabayı biz verdik  En önemliside ne biliyor musun ? Yanlış insanlara emek verdik Artık bitti o devir.Bize değer verene emek vermeyi öğrendik Doğru yerdesiniz.Yazımı okuyunca nereye geldik diye düşünmeyin üzülmeyin Emek verene değer veren,insanları önemseyen yer işte burası Herşeye rağmen birilerine ya da birşeylere güvenebiliyorsan ve buna rağmen seni şüpheye düşürüyorsa ,bir an bile olsa orada kalma Çünkü seni şüpheye düsüren şey senin için doğru olsaydı, seni asla şüpheye düşermezdi, bunu unutma.

Dost Chat Ortamı

Net olan herşey sana kendini belli eder ve bunu hissedersin Dibini görmediğin suya ayağını sokma.Bir bardağın kırılacağını bile bile yere bırakıp kıran,sonra o bardaktan su içmek isteyen milyonlarca insan var Sohbet kanalı açtığı için kendini hükümdar kral ilan eden insanlar var.Kimseyi sonunu bile bile yaptığı hataların affını isteme fırsatını vermeyin.Her zaman söylüyorum,güven saygı değer tek kullanımlıktır Kıranları affetmeyin.İnsanın kendisine olan saygısı ,bu hayatta herşeyden önce gelir Kaybetmeyin.Turgenyev’in dediği gibi: “Öyle bir an gelir ki,bazı yolların dönüşü ,bazı hataların özrü,bazı insanların anlamı olmaz!” Burda anlatığım insan türlerinden hiçbiri mevcut değildir Samimi sıcakkanlı sevecen daha ince düşünen insanlara yer vermeye aramıza almaya özen gösteriyoruz. Sizi en iyi tanıyan kişi yine sizsinizdir Sizde ben böyleyim diyorsanız sizde bizdensiniz:)  Yanımızda olma vaktiniz gelmiştir Belkide geçiyordur.Acele etmelisiniz.Mevlana’nın bir sözüyle son vereyim makaleme”Varlığınızda kıymetini bilmeyenleri,yokluğunuzla terbiye edin. “Net olmayan hiç bir şeye ,hiç kimseye inanmak için çaba sarf etmeyin ALLAH’A Emanet olun..

https://www.sohbetkur.com

Dost Sohbet Odaları

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler


Popüler Yazılar


Mobil Sohbet Ortamı

Mobil Sohbet Ortamı

13199 Defa Bayan Sohbet

Bayan Sohbet

3557 Defa